Chcesz wziąć udział w konkursie piękności?

Zgłoś się do nas!


Już wkrótce ruszają Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024 i w całej Europie zapanuje piłkarska gorączka. Panowie mają swoje prawdziwe futbolowe święto, a jedynym, co jest w stanie odciągnąć ich w tym czasie od telewizorów są... piękne kobiety! Tak, Mistrzostwa Europy to także doskonała szansa dla Polek, aby oczarować świat swoją urodą i wdziękiem. Ponoć to właśnie polskie dziewczyny są najpiękniejsze. Pora to udowodnić!

Miss Polka 2024 to wyjątkowy konkurs, do którego zapraszamy wszystkie Panie marzące o karierze modelki lub fotomodelki albo po prostu pragnące, aby świat dostrzegł ich wdzięki. Nie szukamy zawodowych modelek z doświadczeniem, nie musisz być wysoka, ani szczupła – po prostu pokaż, że masz to COŚ… A sposobów na to jest wiele, tak jak wiele jest konkurencji oraz kategorii, w których przyznajemy nagrody.

Lubisz pokazać pazur przed obiektywem aparatu? Nie boisz się kamery? A może wolisz występy sceniczne? Jesteś odważna, masz wiele pomysłów na pokazanie siebie? Jeżeli czytając ten tekst czujesz, że jest o Tobie – nie zwlekaj i daj sobie szansę – zarejestruj się już teraz i weź udział w Wyborach Miss Polka 2024.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 5.